Makwin Yapı Pencere ve Kapı Sistemleri

Hakkımızda

Makwin olarak 1996 yılında İstanbul do kurulan ve her geçen gün oluşturduğu müşteri memnuniyetinden aldığı güçle büyüyen firmamız güvenilir, genç ve dinamik kadrosuyla mekanlarınız için özgün tasarımlar sunarak Giydirme Cephe, Çelik Konstrüksiyon ve Çatı Kaplama sistemlerinde başka bir boyut kazandırıyoruz. Firmamız 2010 yılı itibariyle gelişmekte olan orta doğu ülkelerinden hizmet vermekle beraber LİBYA’nınTRİPOLİ şehrinde 3000 metrekare kopalı olanda üretimini sürdürmektedir. Şirketimizin Temel İlkesi ; 18 yıllık geçmişimizle kazandığımız tecrübemizi, kaliteden ödün vermeyen bir anlayışla Dünya pazarında söz sahibi olmayı hedefleyen Makwin Yurtdışında da önemli projelerde, çözüm ortaklığı yapmanın haklı gururunu yaşıyor.

Misyonumuz : Topluma ve doğaya saygılı, güvenilir, verimli ve yüksek sorumluluk bilinciyle çalışarak eko sisteme faydalı, katma değerler üretmek.

Vizyonumuz : Makwin Alüminyum olarak sektörde
deneyimli, teknik personel, ileri teknoloji ve kaliteli ürün kullanar­ak % 100 müşteri memnuniyetini yakalamaktır. Uluslararası standartlar, Modern mimari yapılar, farklı mimari projeler, global trendler çerçevesinde takip edip Uluslararası Platformdaki bilgi birikimini ve deneyimini kolite anlayışı çerçevesinde Makwin çalışanları ile birlikte geliştirmeye devam edecektir.