Genel

Cam Balkonlar

Geniş cam paneller sayesinde balkonunuzda maksimum görüş alanına sahip olacaksınız. Cam balkonlar, mekana anında daha hafif, temiz ve modern bir hava katabilecek mimari bir özellik katar. Bir balkon tasarımında cam kullanmak, hacimli çerçevelere ve sağlam zeminlere olan ihtiyacı ortadan kaldırmanız anlamına gelir, alan görünümünü en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olur ve neredeyse tüm diğer malzemeleri tamamlar.

Cam, bir binanın dış yüzünden veya bir iç seviye değişikliğinden desteklenebilen minimal camlı bir balkon oluşturmak için tasarlanabilir.

Herhangi bir kurulum için gereken yapı destekleri veya çerçeve miktarı, orijinal sabitlemenin yapısına, yükün boyutuna ve ağırlığına bağlı olarak farklılık gösterecektir. Strüktürel cam balkon için gerekli olabilecek tüm yapı mühendisliğinin yanı sıra tüm detaylı hesaplamaları yapacaktır.

Cam korkuluklar daha sonra, seviye düşüşüne karşı net bir çerçevesiz güvenlik bariyeri için yapısal cam düzeneğine entegre edilebilir. Yapısal cam korkuluklar, her zaman olduğu gibi, temiz ve modern bir görünüm yaratmak için seçilen herhangi bir destek yöntemine kolayca entegre edilebilir ve sabitlenebilir.

Darbeye, yoğun trafiğe ve çevresel etkilere dayanacak kadar güçlü olan cam, oldukça esnek ve az bakım gerektiren bir malzemedir.

Cam balkonları kurarken sertleştirilmiş cam kullanıyoruz, böylece kullanım ömürleri boyunca son derece güvenli olduklarından emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir